Ходіть в гори. Гори заряджають!
0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • EUR
  • USD

ПОСУД ТУРИСТИЧНИЙ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Туристичний посуд

Якщо ви плануєте похід на кілька днів, одного термосу та швидко заварювальних каш буде недостатньо. Важливо продумати раціон, щоб не залишитись голодними. Адже фізична активність віднімає багато сил та потребує поповнення запасу енергії. Більшість страв, які готуються у походах, прості. Втім, для них також важливо мати спеціальний посуд – далеко не всі каструлі та сковорідки, якими ми послуговуємось у побуті, можуть використовуватись в таких екстремальних умовах.

Туристичний посуд представлений як у вигляді готових наборів, так і поодинокими елементами. Він виготовляється з надміцних матеріалів

Види туристичного посуду

Туристичний посуд в поході – незамінний атрибут, який знадобиться, навіть якщо ви вирушаєте на 1-2 дні. Адже весь час харчуватись шоколадними батончиками, бутербродами та солодким чаєм – не найкраща ідея. Коли ми говоримо про обов’язковий туристичний посуд, зазвичай маються на увазі такі вироби:

Казанки чи їхній аналог – каструля. Казанок вважається більш універсальним та зручним, оскільки може влаштовуватись на вогонь у підвісному стані чи класичному: з розміщенням на опорі.

Сковорідки. Призначені для обсмаження продуктів. Відрізняються зазвичай більшим діаметром, ніж звичайні кухонні моделі.

Чайник. Додатковий елемент, оскільки його роль може виконувати каструля чи казанок. Втім, для відпочинку на кемпінгу в холодну пору року чайник може бути необхідним, оскільки здатен краще тримати тепло нагрітої води.

З чого виготовляється туристичний посуд

Матеріал, з якого виробляється туристичний посуд – один з аспектів, які впливають на вибір продукції. Зазвичай виробники використовують:

Нержавіючу сталь. Практичний та довговічний матеріал, відрізняється простотою в догляді.

Алюміній. Порівняно з нержавійкою набагато легший, проте чиститься складніше. Особливо якщо їжа встигла пригоріти – у такому разі може пошкодитися покриття, що зменшить термін експлуатації посуду.

Титан. Найбільш міцний та надійний матеріал, який відрізняється невеликою вагою, надійним захисним покриттям. Втім, коштує такий посуд дорожче за алюмінієвий чи з нержавійки.

Критерії вибору туристичного посуду

Існує кілька важливих критеріїв вибору туристичного посуду:

ціна деякі виробники пропонують вироби, що коштують недорого, у той час як окремі бренди випускають дорогий посуд з підвищеним рівнем міцності та стійкості;

комфортне використання – тут уже все індивідуально, підбирайте посуд, який вам буде зручно використовувати під час походу;

вага та габарити: чим більші ці показники, тим менш зручно буде носити посуд під час походу.

Як з усього різноманіття придбати посуд, який стане доречним під час мандрівки? Дайте відповідь на такі питання:

Як ви плануєте готувати страви: відкритий вогонь або газовий пальник?

Скільки ємностей вам потрібно для різних страв? Декому достатньо однієї універсальної, а дехто бере кілька казанків і сковорідок для різних страв.

На скільки людей ви плануєте готувати під час походу?

Якщо не хочете самостійно складати комплекти з усім необхідним, краще купити набір туристичного посуду. Він містить усе необхідне та буде доречним не лише під час підкорення вершини, але й для відпочинку такому форматі, як кемпінг, а також у відрядженні чи на не тривалих пікніках.

На сайті нашого магазину ви можете замовити туристичний посуд з доставкою по Україні: Київ, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ тощо. Вся представлена продукція виготовлена згідно з усіма нормами та стандартами якості, підходить для використання в екстремальних умовах та здатна прослужити якомога довше навіть у разі регулярного використання.

 

Вгору